ФОРУМ
   Начало  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви  
 

Котарака ми яде от котешката си тоалетна!?

Котарака ми яде от котешката си тоалетна!?

Мнениеот roshlavoto » 06 Фев 2013 16:26

Някаква идея защо го прави и как да го спра?
Преди месец го намерихме пред блока ни полумъртъв бял ангорец. Беше много слаб и мръсен.Заведохме го на ветеринар , той каза, че е на около 8 години.Бихме му ваксини давахме му хапчета...и сега е по-добре,но постоянно яде от тоалетната си Не е като да не му даваме да яде..Какво ли не му купувахме-котешка храна (от евтината, от скъпата) месо, салами, дробчета, риба...нищо не яде повече от веднъж.Себе си не глезим толкова...И е доста глупав, наистина много глупав.Аз си мисля, че може би е отделен от майка си твърде рано и не е придобил навици и тя не го е научила на котешките неща...

Има и някакви странни пристъпи, все едно има астма...
А и е камикадзе самоубиец...имаме ротвайлер, който се наложи да държим само в другата стая и този глупав котарак отива при него...Кучето ясно показа, че не го хареса..но пустото котешко любопитство.
Не знаем вече какво да го правим, твърде капризен е.А не ни не иска да го изхвърляме пак на улицата, защото какъвто е глупав няма да оцелее.

Тааа някакви идеи за котешката тоалетна?
roshlavoto
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Фев 2013 16:25

Назад към Поведение

cron
 | Начало  | Форум  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви
© Copyright 2009 Котка.bg    Powered by phpBB ©