|
|||||
Котарака ми е много страхлив, моля ви помогнете!!!!
1 мнение
• Страница 1 от 1
Котарака ми е много страхлив, моля ви помогнете!!!!Здравейте искам да попитам какво трябва да направя за да накарам котарака ми да свикне с мен. Взех го на 6 мес. възраст от Продавалник. Мина вече една седмица,а той се крие и бяга от момента в който се приближа към него, кажете моля ви какво да направя?!?!?!?!?!?!?!?
1 мнение
• Страница 1 от 1
|