Разширено търсене
ФОРУМ
Начало
|
Видео
|
Снимки
|
Статии
|
Обяви
Начало форум
‹
Добре дошли!
‹
Поведение
Смени големината на шрифта
Принтирай
Въпроси/Отговори
Регистрация
Влез
Мляскане
Добави отговор
1 мнение • Страница
1
от
1
Мляскане
от
iva_tod
» 09 Дек 2018 11:51
Здравейте, някой знае ли какво означава, когато котката примлясква? Но не когато яде, а просто така, стои си или си спи и започва да мляскоти.
iva_tod
Мнения:
1
Регистриран на:
09 Дек 2018 11:48
Върнете се в началото
Добави отговор
1 мнение • Страница
1
от
1
Назад към Поведение
Иди на:
Изберете форум
------------------
Правила
Правила на форума
Добре дошли!
Новини, събития
Общ форум
Грижи за котките
Здравето при котките
Поведение
Изложби, конкурси
Породи
Персийска котка
Сиамска котка
Европейска котка
Британска късокосместа котка
Други породи
За сайта
Предложения и препоръки
|
Начало
|
Форум
|
Видео
|
Снимки
|
Статии
|
Обяви
© Copyright 2009
Котка.bg
Powered by
phpBB
©