|
|||||
Котаракът ми избяга!!!
4 мнения
• Страница 1 от 1
Котаракът ми избяга!!!Здравейте, котаракът ми избяга преди 3 дни. Той е кастриран, но явно му е било интересно какво става навън.. Живеем в къща, обикаляхме съседните улици, разпитвахме хората дали някой го е видял, една жена каза,че го е видяла в двора си (според описанието, което дадохме), но е избягал..Снощи пак обикаляхме да го търсим, казаха че са видели подобен на нашия котарак, отново е избягал бързо, във вярната посока, това значи че вероятно е близо до нашата къща (само се надявам да е бил той)...Наистина много го обичам и ми е много тъжно за него, моля ви кажете има ли начин да се ориентират котките и да се връщат в дома си! Аз продължавам да търся и силно се надявам да го намеря или той самичък да се прибере..
Re: Котаракът ми избяга!!!Не се притеснявайте ще се върне.
Re: Котаракът ми избяга!!!Мен ме притеснява това, че той никога не е излизал навън, а е кастриран.
4 мнения
• Страница 1 от 1
|