ФОРУМ
   Начало  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви  
 

Котаракът ми избяга!!!

Котаракът ми избяга!!!

Мнениеот kalina » 08 Окт 2010 23:54

Здравейте, котаракът ми избяга преди 3 дни. Той е кастриран, но явно му е било интересно какво става навън.. Живеем в къща, обикаляхме съседните улици, разпитвахме хората дали някой го е видял, една жена каза,че го е видяла в двора си (според описанието, което дадохме), но е избягал..Снощи пак обикаляхме да го търсим, казаха че са видели подобен на нашия котарак, отново е избягал бързо, във вярната посока, това значи че вероятно е близо до нашата къща (само се надявам да е бил той)...Наистина много го обичам и ми е много тъжно за него, моля ви кажете има ли начин да се ориентират котките и да се връщат в дома си! Аз продължавам да търся и силно се надявам да го намеря или той самичък да се прибере..
kalina
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Окт 2010 23:46

Re: Котаракът ми избяга!!!

Мнениеот Kalin » 11 Окт 2010 09:58

Не се притеснявайте ще се върне. ;) Това е характерно и нормално за мъжките котки - много, много не се застояват в къщите.
Аватар
Kalin
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Яну 2010 23:11

Re: Котаракът ми избяга!!!

Мнениеот kalina » 11 Окт 2010 19:44

Мен ме притеснява това, че той никога не е излизал навън, а е кастриран.
kalina
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Окт 2010 23:46

Re: Котаракът ми избяга!!!

Мнениеот in4ey » 26 Дек 2010 23:29

Намерихте ли го ?? :?
in4ey
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Дек 2010 23:22


Назад към Поведение

cron
 | Начало  | Форум  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви
© Copyright 2009 Котка.bg    Powered by phpBB ©