Здравейте

Имам две котки,майка и дъщеря

От 4 дни обаче ги няма...Живеем в къща и понякога ги пускаме на двора....Майката и друг път е правила така,но малкото котенце не се е отделяло от къщи...Разпитахме всички съседи и никой не ги е виждал....Чудя се дали това е нормалко?Много ги обичам и ми е много болно...Надявам се да се върнат...
