ФОРУМ
   Начало  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви  
 

Котките ми избягаха...

Котките ми избягаха...

Мнениеот ita » 26 Яну 2012 01:35

Здравейте :) Имам две котки,майка и дъщеря :) От 4 дни обаче ги няма...Живеем в къща и понякога ги пускаме на двора....Майката и друг път е правила така,но малкото котенце не се е отделяло от къщи...Разпитахме всички съседи и никой не ги е виждал....Чудя се дали това е нормалко?Много ги обичам и ми е много болно...Надявам се да се върнат... :(
ita
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Яну 2012 01:32

Назад към Поведение

cron
 | Начало  | Форум  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви
© Copyright 2009 Котка.bg    Powered by phpBB ©