ФОРУМ
   Начало  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви  

Панлевкопения - наистина ли е това?

Съвети, препоръки и всичко останало за здравето на вашата котка.

Панлевкопения - наистина ли е това?

Мнениеот Fifoza » 20 Юни 2021 06:51

Здравейте. Надявам се да ми дадете съвет. От два дни котката ми повръща, не иска да пие вода или да се храни, и освен това имо диария. Вече е доста омърлушена, а днес ми е трудно да я заведа на ветеринар . Чета по форумите и сайтовете, че това може да са признаци на [url=https://sweetpet.site/панлевкопения-котешка-чума-какво-т]панлевкопения[/url]. Моля ви дайте ми съвет какво да направя до утре, когато ще мога да я заведа на лекар.
Fifoza

Re: Панлевкопения - наистина ли е това?

Мнениеот rainbow9020 » 12 Фев 2022 08:43

Късно прочетох поста-дано котката е добре ,да сте попаднали на кадърен лекар и да и се радвате.Нашето коте почина от панлевкопения.Навременното водене при първите симптоми на ветеринар не даде резултат.До последно той твърдеше,че е "вирусче".Слагаше уж някакъв антибиотик-и така две седмици,а котето се влошаваше.Ние настояхме да измери температурата-беше много висока,да направим изследвания-бяха с много лоши показатели.По симптомите търсихме в интернет и разбрахме,че е панлевкопения.За съжаление,беше вече твърде късно-почина след 2 дни.Ако доктора с опита,който има,се беше усъмнил навреме,и навреме беше започнал с адекватно лечение,може би щеше да има шанс.Беше само на 11 месеца,ваксинирано.Болестта е коварна!От голямо значение е лекарят,на който се доверявате,да е кадърен и адекватен!Професията им май се е превърнала просто в бизнес.Пазете любимците си!
rainbow9020

Назад към Здравето при котките

| Начало  | Форум  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви
© Copyright 2009 Котка.bg    Powered by phpBB ©