|
|||||
болно новородено коте помощ
1 мнение
• Страница 1 от 1
болно новородено коте помощЗдравейте!!!Преди 6 дни моята котка за първи път роди 3 котенца.Още в началото забелязах,че едното е по-малко от останалите.До сега сичко си беше нормално,но днес забелязах,че едното най-малкото котенце е тромаво опитва се да мялка,но не може,другите котета постоянно го бутат,а то вече не иска да суче и само спи
1 мнение
• Страница 1 от 1
|