Здравейте,
нашето коте Джеси порода регдол ( сиамка и персийка) има проблем с разгонването ... то трае месеци ... 2-3 от месец и половина е разгонена и продължава ... много слабее и почна да пикае на места където до сега не го е правила ... незнам дали е свързано но нещо не е наред. Купихме си нов диван и веднага опика едната възглавница а на другия ден и матрака.
Обмисляме кастриране но е много страхлива и е много трудно да се закара на лекар ...
Ако някой има опит с тези проблеми, много моля да помогне с някой съвет ...
Мерси предварително,
Янка.