Здравейте,
Преди време почина котенцето ми, което приемаше Веторил (Vetoryl) и ми останаха 2 пълни и неразопаковани опаковки от 120 mg. Ако някой проявява интерес нека ми пише на ЛС. Продавам ги на цената, за която съм ги закупила – без надценка, и мога да предложа платежното за покупката. Лекарството е с дълъг срок на годност до 2020 и е внос от Англия, тъй като се оказа изключително трудно да се намери в България.