ФОРУМ
   Начало  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви  
 

Сълзене на очите при персийските котки

Съвети, препоръки и всичко останало за здравето на вашата котка.

Сълзене на очите при персийските котки

Мнениеот Geritooo » 11 Дек 2020 19:21

Здравей те имам персийска котка и имаме лек проблем от известно време насам му сълзи дясното око бяхме на доктор и той ни даде да накапваме капки известно време.Окото беше леко зачервено накапвах го с тези капки и като цяло това зачервяване отмина сълзенето обаче е периодично но пак го има .Докторът каза да му капим 14 дена и след това да спрем около една седмица така и направих ,даже и повече време не му слагах но отново продължава да сълзи .Някои може ли да сподели дали се е сблъсквал с това .
Geritooo
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Дек 2020 19:12

Назад към Здравето при котките

cron
 | Начало  | Форум  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви
© Copyright 2009 Котка.bg    Powered by phpBB ©