|
|||||
Сълзене на очите при персийските котки
1 мнение
• Страница 1 от 1
Сълзене на очите при персийските коткиЗдравей те имам персийска котка и имаме лек проблем от известно време насам му сълзи дясното око бяхме на доктор и той ни даде да накапваме капки известно време.Окото беше леко зачервено накапвах го с тези капки и като цяло това зачервяване отмина сълзенето обаче е периодично но пак го има .Докторът каза да му капим 14 дена и след това да спрем около една седмица така и направих ,даже и повече време не му слагах но отново продължава да сълзи .Някои може ли да сподели дали се е сблъсквал с това .
1 мнение
• Страница 1 от 1
|