ФОРУМ
   Начало  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви  
 

паразит :)

Съвети, препоръки и всичко останало за здравето на вашата котка.

паразит :)

Мнениеот Sozzy » 02 Май 2011 16:34

Здравейте . Открих един паразит в легенчето на котакта ми. Давахме и хапче преди време но все пак се притеснявам какво може да е това :) ще бъдем благодарни ако някой ни даде адекватен отговор. Неможах да намеря достатъчно добра снимка на нещото но наподобавя това ===>
Прикачени файлове
84703191442796124412483642705hkK7x8iMxh3gtSOdUox.GIF
84703191442796124412483642705hkK7x8iMxh3gtSOdUox.GIF (1.1 KiB) Прегледано 30462 пъти
Sozzy
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Май 2011 16:32

Назад към Здравето при котките

cron
 | Начало  | Форум  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви
© Copyright 2009 Котка.bg    Powered by phpBB ©