Здравейте . Открих един паразит в легенчето на котакта ми. Давахме и хапче преди време но все пак се притеснявам какво може да е това ще бъдем благодарни ако някой ни даде адекватен отговор. Неможах да намеря достатъчно добра снимка на нещото но наподобавя това ===>
Прикачени файлове
84703191442796124412483642705hkK7x8iMxh3gtSOdUox.GIF (1.1 KiB) Прегледано 30462 пъти