помощ , какво да правя и нормално ли е ... моето коте - буби за първи път ще ражда но няколко дена преди да роди спря да яде заведохме я на ветеринар той каза че има рекордно висока температура към 41,7 градуса и е болна от плевмония , почна да я лекува . тя има много малко коремче и аз казах на доктора че котето е бремено , но ...
той би две инжекции , на следващия ден още една и в петък последната предстой
два дена я храня с капкомера меря температура - няма , отказва да яде ,днес обаче станала сама и пие вода , едва ходи залита направо няма сила но днес прокърви , явно ще ражда или прави аборт ако е възможно и при котките знам ли ,
моят мъки котарак томи който е нейн брат нервничи днес из къщата , затворих котето в стаята направих я тъмна и я леко затоплих сега чакам нервно да видим ражда ли ?
питам ви нормално ли е да кърви капка по капка ? а когато се движи капките са по често , като ходенето и да пишка ! Някой знае ли нещо по въпроса