|
|||||
Болно коте
1 мнение
• Страница 1 от 1
Болно котеЗдравейте! Котето ми е персиец на 2 години. ОТ известно време слабее и си мислехме,че е от времето, явно не е. В момента има запек, ниска температура - 37.6 и по- бели лигавици на очите. От време на време повръща косми с някаква жълтеникава течност, според мен стомашен сок. Храня го с гранули от средния клас храна и паучове. Моля ви кажете какво може да му е, защото вече не издържам. Или как да го разхлабя дадох му мляко, но не се получава
1 мнение
• Страница 1 от 1
|