Здравейте! Наскоро ми подариха коте, изхвърлено или загубено от стопаните си. Видимо котето е на около 6/7 месеца. При мен е около месец вече, храни се нормално, жизнено и игриво е, няма видими белези за здравословни проблеми. Въпроса ми е относно ваксинирането, има ли начин да се разбере дали е ваксинирано? Има те ли информация относно цените на прегледите и ваксинацията?
Благодаря!