ФОРУМ
   Начало  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви  
 

ваксинация

Съвети, препоръки и всичко останало за здравето на вашата котка.

ваксинация

Мнениеот seselinka » 18 Ное 2012 23:15

Здравейте! Наскоро ми подариха коте, изхвърлено или загубено от стопаните си. Видимо котето е на около 6/7 месеца. При мен е около месец вече, храни се нормално, жизнено и игриво е, няма видими белези за здравословни проблеми. Въпроса ми е относно ваксинирането, има ли начин да се разбере дали е ваксинирано? Има те ли информация относно цените на прегледите и ваксинацията?

Благодаря!
seselinka
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Ное 2012 23:06

Назад към Здравето при котките

cron
 | Начало  | Форум  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви
© Copyright 2009 Котка.bg    Powered by phpBB ©